0

دانلود نرم افزار CSI COL 9.0.1 – طراحی ستون های بتنی مسلح ساده و پیشرفته

نام نویسنده: عارفی پور

CSiCOL یک بسته جامع نرم‌افزاری است که برای تحلیل و طراحی ستون‌ها به کار می‌رود. طراحی ستون‌های بتنی، بتنی تقویت‌شده یا مقطع مرکب می‌تواند توسط برنامه انجام شود. CSiCOL یک ابزار “طراحی سریع” نیز دارد که کاربران را گام به گام،در کل فرآیند طراحی ستون هدایت می‌کند. این امر  باعث می‌شود فرآیند طراحی ساده  و کارآمد باشد. این طراحی می‌تواند مطابق با آیین نامه های ACI-318-11, ACI-318-08, ACI 318-05, ACI 318-02, ACI 318-99, BS8110, CSA A-23.3-04, CSA A23.3-94, Eurocode 2-2004 and IS 456-2000 باشد.

CSiCOL قادر به بررسی تعداد نامحدودی از ترکیبات بار برای  شرایط متغیر است. طراحی ممکن است به طور مستقیم و یا با استفاده از روش بزرگنمایی لنگر محاسبه شوند. طراحی و تحلیل اثرات لاغری را در نظر می‌گیرند.

کنترل جابجایی جانبی نیز ممکن است توسط برنامه از طریق آیین نامه های طراحی در نظر گرفته شود. علاوه بر این، CSiCOL قادر به تعیین طول موثر بر مبنای قابی که ستون در آن قرار گرفته و شرایط انتهایی ستون نیز هست. خروجی CSiCOL شامل سطح اندرکنش ظرفیت، منحنی‌های نیرو-لنگر، منحنی‌های لنگر-لنگر، منحنی لنگر-انحنا بر اساس ضوابط مختلف، کانتور تنش الاستیک خمشی-محوری، تنش در آرماتورها، تنش در مقطع ترک خورده، بردار ظرفیت، محور خنثی، عمق و جهت گیری آن نیز می باشد. میتوان از گزارش دهی به عنوان بخشی از خروجی تحلیل و طراحی استفاده شود. این گزارش‌ها ممکن است با اضافه کردن اطلاعات و گرافیک انتخابی شما سفارشی سازی نیز شوند.
CSiCOL همچنین تعداد زیادی از مقاطع از پیش تعریف شده، شامل انواع مصالح، مقاطع بالدار و در واقع یک مجموعه عظیم از شکل های بانک اطلاعاتی مقاطع فولادی که می تواند در ساخت ستون های کامپوزیت استفاده شوند بهره مند است. ترکیب کردن، ویرایش و ساخت مقاطع جدید با شکل هندسی متنوع و ساخت مقاطع پیچیده نیز در این نرم افزار بسیار ساده است.
سیستم عامل مورد نیاز برای نصب:

Processor

Pentium 4, 2.4 Ghz processor or better

Operating System

Microsoft® Windows XP with Service Pack 2 or later, Microsoft® Windows Vista, Microsoft® Windows 7, Microsoft® Windows 8 or Microsoft® Windows 10, 32- and 64-bit versions

Video Card

Windows-compatible graphics card and monitor supporting at least 1024 by 768 resolution and 16 bits colors. The graphics cards should also be capable to support OpenGL compatible.

Memory

A minimum of 512 MB of RAM (1.0 GB is recommended)

Disk Space

At least 6 GB of free hard disk space. The remainder is needed for analytical scratch files. Large projects may require much more disk space.

مشخصات:

راهنمای نصب:

  • بعد از نصب کرک آن را اجرا کنید.

رمز فایل: www.arefipoor.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دانلود ها

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

برای دانلود رایگان محصول ایمیل و شماره تماس خود را وارد نمایید.